Rozpoczynamy nabór do projektu: „Studio Otwarte”

Projekt „Studio Otwarte” polega na nieodpłatnym udostępnieniu sal tanecznych do pracy artystycznej niezależnym artystom tańca.

• Założeniem projektu w 2022 roku jest stworzenie warunków niezależnym choreografom i tancerzom do rozwoju własnej praktyki zawodowej poprzez trening lub pracę badawczą lub do przeprowadzenia procesu twórczego nad autorskim dziełem choreograficznym na zasadach wsparcia produkcyjnego w postaci przestrzeni do pracy.
  • W ramach projektu udostępniane zostaną sale partnera projektu: DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, ul. Zwycięstwa 8/1/10.
  • Korzystanie z sal w ramach Projektu możliwe będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00 w ramach ich dostępności.
  • Projekty mogą być realizowane w terminie: 19.09 – 30.11.2022 r.

Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego zamieszczonego w linku poniżej, w trybie ciągłym do dnia 23.11.2022 r.,

REGUALAMIN_Studio Otwarte 2022

ZAŁĄCZNIKI:

KLAUZULA RODO

Projekt realizowany jest w ramach programu Przestrzenie Sztuki Taniec, który jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Lokalnym operatorem projektu jest Podlaskie Stowarzyszenie Tańca oraz Opera i Filharmonia Podlaska.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – Państwowego Funduszu Celowego.

Nazwa zadania: Przestrzenie Sztuki Białystok
Dofinansowanie: 600.000 zł