Warsztaty tańca współczesnego ze Sławomirem Juszczakiem (15+)

Serdecznie zapraszamy młodzież (15+) i dorosłych na warsztaty  Sławomira Juszczaka realizowane w ramach jego rezydencji choreograficznej w programie Przestrzenie Sztuki Białystok.

O WARSZTACIE:

“Inspirując się UKŁADEM SZKIELETOWYM pragniemy eksplorować potencjał kinetyczny zakorzeniony w warunkach układu szkieletowego. Obok skupienia na strukturze kości wykorzystamy POLICENTRYZM, przenosząc akcent wydobywania ruchu na kości. Przejdziemy przez proces wizualizacji systemu szkieletowego, określimy (wspólnie oraz indywidualnie) jego znaczenie dla wydobywania ruchu. Dokonamy eksploracji  impulsów kostnych, sposobów nakładania ich oraz relacji i zależności czasowo-przestrzennych powstałego ruchu. Na bazie tego procesu utworzymy kombinacje ruchowe z zastosowaniem tych narzędzi. Zajęcia będą prowadzone z stylistyce tańca współczesnego”

– Sławomir Juszczak

Warsztaty skierowane są do osób tańczących, co najmniej na poziomie podstawowym, poszukujących organiczności w ruchu, chętnych na indywidualne poszukiwania i otwartych na proces własnego poszukiwania.

TERMIN

  • 9 października: 13:00 – 16:00

MIEJSCE

  • DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, ul. Zwycięstwa 8/1 lok.10 (Wjazd od ulicy Zwycięstwa- główna brama Madro),  Białystok

KOSZT UDZIAŁU

  • 15 zł/  udział w warsztacie – opłata dokonywana przelewem bankowym na konto Podlaskiego Stowarzyszenia Tańca po zakwalifikowaniu przez organizatora.

Nr. konta: 12 1240 1154 1111 0010 1789 0552, w tytule przelewu proszę wpisać – Imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę warsztatów/wydarzenia)

ZAPISY

  • Zapisy dokonywane są przez formularz internetowy dostępny poniżej. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

FORMULARZ ZAPISÓW

KLAUZULA RODO

UWAGA: Przed udziałem w warsztatach niezbędne jest dostarczanie przez uczestnika zgody  rodzica lub opiekuna prawnego na udział w wydarzeniu.

Projekt realizowany jest w ramach programu Przestrzenie Sztuki Taniec, który jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Lokalnym operatorem projektu jest Podlaskie Stowarzyszenie Tańca oraz Opera i Filharmonia Podlaska.

 

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – Państwowego Funduszu Celowego.

Nazwa zadania: Przestrzenie Sztuki Białystok
Dofinansowanie: 600.000 zł
Całkowita wartość: 720.000 zł

has been added to the cart. View Cart
Skip to content