Warsztaty “Kształt dotyku” z Janem Saratą

Serdecznie zapraszamy osoby z Białegostoku i okolicy, które związane są z ruchem,  a zwłaszcza tancerzy, choreografów i instruktorów na warsztaty z Janem Saratą.

Warsztat to rezultat badań realizowanych m.in podczas rezydencji choreograficznej w Białymstoku, której celem jest wypracowanie narzędzia choreograficznego, pomagającego lepiej zrozumieć miejsce i architekturę w procesie twórczym.

Zapraszamy!

 

O WARSZTACIE:

Kształt dotyku – identyfikacja cielesna przestrzeni jako narzędzie choreograficzne 

“Warsztaty będą polegały na znalezieniu i cielesnym zrozumieniu miejsca, w którym będziemy pracować. Odkrywając przestrzeń na dwóch płaszczyznach rozumienia – cielesnej i logicznej, stworzymy pełniejszy obraz, odbicie architektury i jej historii w ruchu. Zagłębienie się w architekturze Białegostoku przybliży historię miejsca, pomoże w ugruntowaniu lokalnej tożsamości i uwrażliwi na informacje płynące z ciała.”

– Jan Sarata

TERMIN

  • 19 listopada: 17:00 – 20:00

MIEJSCE

  • DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, ul. Zwycięstwa 8/1 lok.10 (Wjazd od ulicy Zwycięstwa- główna brama Madro),  Białystok

KOSZT UDZIAŁU

  • 15 zł/  udział w warsztacie – opłata dokonywana przelewem bankowym na konto Podlaskiego Stowarzyszenia Tańca

Nr. konta: 12 1240 1154 1111 0010 1789 0552, w tytule przelewu proszę wpisać – Imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę warsztatów/wydarzenia)

ZAPISY

  • Zapisy dokonywane są przez formularz internetowy dostępny poniżej. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

FORMULARZ ZAPISÓW

KLAUZULA RODO

UWAGA: W przypadku osób niepełnoletnich przed udziałem w warsztatach niezbędne jest dostarczanie przez uczestnika zgody  rodzica lub opiekuna prawnego na udział w wydarzeniu.

„Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego”

 

 

 

has been added to the cart. View Cart
Skip to content