fot. Kacper Ożarek

Warsztat Zdrowy Tancerz, w ramach projektu "Profilaktyka urazów – Automasaż" z Izabelą Zawadzką

O WARSZTACIE:

Zdrowy tancerz jest to cykl autorskich warsztatów Izabeli Zawadzkiej, które mają na celu zwiększenie świadomości tancerzy i pedagogów tańca w zakresie prozdrowotnym.

Profilaktyka urazów - to część poświęcona regeneracji skupiająca a się na treningu rolowania (automasażu) przy użyciu różnorodnego sprzętu marki BlackRoll.

Rolowanie jest niezbędnym dopełnieniem każdego rodzaju treningu ruchowego.

Co zyskujesz ? Pozbywasz się ze swojego ciała napięć, przyspieszasz proces regeneracji mięśni i nawodnienia tkanek a przy okazji zwiększasz swoją elastyczność i mobilność. Oprócz wiedzy praktycznej otrzymasz bazę teoretyczną która pozwoli zrozumieć i zwiększyć świadomość na temat Twojego ciała.

Warsztaty dedykowane są młodzieży i osobom dorosłym, interesującym się tańcem, ruchem, sportem, treningiem.

 

 TERMIN

  • 11.12 godz. 12.00-16.00

MIEJSCE

  • DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, ul. Zwycięstwa 8/1 lok.10 (Wjazd od ulicy Zwycięstwa- główna brama Madro),  Białystok

KOSZT UDZIAŁU

  • 15 zł/  udział w warsztacie - opłata dokonywana przelewem bankowym na konto Podlaskiego Stowarzyszenia Tańca

Nr. konta: 12 1240 1154 1111 0010 1789 0552, w tytule przelewu proszę wpisać - Imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę warsztatów/wydarzenia)

 

ZAPISY

  • Zapisy dokonywane są przez formularz internetowy dostępny poniżej. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

FORMULARZ ZAPISÓW

KLAUZULA RODO

 

UWAGA: W przypadku osób niepełnoletnich przed udziałem w warsztatach niezbędne jest dostarczanie przez uczestnika zgody  rodzica lub opiekuna prawnego na udział w wydarzeniu.

Izabela Zawadzka:

Tancerka, pedagog, choreograf, menedżer kultury, certyfikowany terapeuta ruchowy- trener medyczny oraz trener BlackRoll®.
Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie o specjalności Pedagogika baletowa oraz Podyplomowych Studiów Menadżerskich dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury przy Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła jedyny w Europie certyfikowany kurs trenera medycznego BlackRoll Therapy.
Wieloletnia solistka i pedagog tańca w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca Mazowsze im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz w Kieleckim Teatrze Tańca. Współpracowała z Teatrem Wielkim- Operą Narodową w Warszawie, Theater en der Vien oraz Mazowieckim Teatrem Muzycznym w Warszawie.
Wykładała na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie oraz w Niepublicznej Szkole Sztuki Tańca w Białymstoku, obecnie współpracuje z Ogólnokształcącą Szkołą Baletową w Łodzi.
Współtwórca niezależnego kolektywu tanecznego UNITED LIMBS, z którym organizowała warsztaty, konferencje, jamy taneczno-muzyczne. Koordynatorka jednego z najstarszych festiwali tańca współczesnego w Polsce, Festiwalu Kalejdoskop.
Autorka spektakli dla Kieleckiego Teatru Tańca, Atelier Kieleckiego Teatru Tańca. Laureatka Ogólnopolskich Konkursów Choreograficznych. Swoje prace miała okazję zaprezentować m.in. w ramach XX Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca w Lublinie, Scenie Tańca Studio w Warszawie, Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Scena Otwarta w Tarnowie, XVII i XVIII Festiwalu Tańca w Kielcach.
Kształciła się w Suzanne dellal Centre w Tel Awiwie uczestnicząc w regularnych lekcjach Gaga oraz warsztatach Hasadna the Dance Workshops poznając repertuar tamtejszych kompanii (m.in. Yasmeen Godder, Sharon Eyal & Gai Behar, Yossi Berg & Oded Graf, Shahar Binyamini).
W Polsce współpracowała, m.in. z Robertem Bondarą, Guilherme Botelho, Karoliną Garbacik, Elżbietą i Grzegorzem Pańtak, Jackiem Przybyłowiczem, Zofią Rudnicką, Mariuszem Trelińskim, Wojciechem Mochniejem, Andrzejem Strzeleckim, Tomaszem Wygodą, Witoldem Zapałą oraz Michałem Znanieckim.

 

 

 

Projekt realizowany jest w ramach programu Przestrzenie Sztuki Taniec, który jest finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Lokalnym operatorem projektu jest Podlaskie Stowarzyszenie Tańca oraz Opera i Filharmonia Podlaska.

 

 

 

has been added to the cart. View Cart
Skip to content